Ubytování Morava Uherské Hradiště

Dvoulůžkový pokoj – 2x jednolůžko

Náš pokoj s dvěma jednolůžky je perfektní volbou pro hosty, kteří hledají pohodlí a soukromí během svého pobytu. Ať už cestujete za prací, nebo si užíváte volno s přítelem či kolegou, tento pokoj nabízí optimální prostor a vybavení pro relaxaci a odpočinek.

Ideální pro sdílení, s důrazem na pohodlí

S dvěma samostatnými jednolůžky tento pokoj umožňuje každému hostu užít si vlastní prostor a pohodlí. Je ideální pro ty, kteří preferují vlastní postel a chtějí si zachovat soukromí. Navržen s ohledem na potřeby moderních cestovatelů, pokoj nabízí dostatek místa pro odpočinek a relaxaci.

Vybavení a služby

Pokoj je vybaven veškerým potřebným komfortem, včetně Wi-Fi připojení k internetu, televize, pracovního stolu pro ty, kteří potřebují dohonit práci, a soukromé koupelny s všemi hygienickými potřebami. Zaručujeme, že váš pobyt bude nejen pohodlný, ale také bezproblémový.

Dlouhodobé ubytování

Rozumíme potřebám našich hostů, kteří vyžadují dlouhodobější ubytování. Ať už jde o studium, práci, nebo jiné dlouhodobé závazky v oblasti, náš 2x jednolůžkový pokoj je k dispozici za výhodných finančních podmínek. S cenou 700 Kč za den nebo 12 000 Kč za měsíc, nabízíme flexibilní a cenově dostupné řešení pro dlouhodobé hosty, kteří hledají kvalitu a pohodlí.

Podrobnosti

Cena začína na: 1,080 za noc

Dostupnost

Rezervační formulář

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Dvoulůžkový pokoj - 2x jednolůžko je ve vybraném období dostupné.

Cena začína na:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *